Мир вам и дому вашему
Поиск по сайту:
Зміцнюй віру 345 03.09.2009
зміцнюй віру

Прочее устрою, когда приду…

«Прочее устрою, когда приду» - читаем мы в первом послании к Коринфянам 11:34. Павел призывал коринфян изменить свою жизнь и свое отношение к вечере Господней. Что это за «прочее», о котором говорит Павел? Возможно, это имеет отношение к вечере Господней. Возможно, Павел думал о чем-то другом. Так или иначе, Павел что-то отложил до их будущей встречи. «Прочее» могло и подождать.

В этом есть урок для нас. Нужно уметь определять главное. То, что нужно делать сегодня, сейчас. Что в ваших планах главное сегодня? Работа, воспитание детей, или сегодня у вас день отдыха? В моем вопросе нет подвоха. Это важно - трудиться и кормить себя и семью, воспитывать детей, и отдых тоже необходим. Я о другом. Думаете ли вы сегодня стать лучше, чем вы были вчера? Став христианами, мы не перестали быть людьми. Мы ошибаемся, мы принимаем неправильные решения, даем неправильные советы и многое другое. Став христианами, мы должны становиться лучше каждый день. Что же делает нас лучше? Евангелие. Цель Евангелия - сделать нас лучше, сделать нас совершенными. Апостол Павел трудился именно с этой целью «…чтобы представить всякого человека совершенным во Христе Иисусе; для чего я и тружусь и подвизаюсь силою Его, действующею во мне могущественно» (Кол.1:28,29). Чтобы стать совершенным нужно, чтобы Бог жил в нас. Тогда наша жизнь будет жизнью в общении с Богом. «Тайну, сокрытую от веков и родов, ныне же открытую святым Его, Которым благоволил Бог показать, какое богатство славы в тайне сей для язычников, которая есть Христос в вас, упование славы» (Кол. 1:26,27). Лучше можно стать, если Бог живет во мне. Я уподобляюсь Богу, если живу с Ним. Если я живу с Богом - это значит, что для меня нет ничего невозможного. Это значит, что я могу быть Его верным слугой. Ведь христианин - это слуга Божий. Это значит, что для меня не будет «черной» работы. Это автоматически означает, что я буду посещать собрания церкви. Я знаю братьев, которые проделывают путь в сто километров, чтобы быть на Богослужении в воскресенье - это жизнь с Богом. Жить с Богом - это значит, что Библия станет моей любимой книгой, и я всегда найду время для ее чтения и изучения. Жить с Богом - это значит, что я буду лучшим семьянином, и моя семья будет образцом для подражания. Жить с Богом - это значит, что я буду использовать любую возможность для проповеди Евангелия. Жить с Богом - это значит, что меня будут беспокоить пустующие кресла на собраниях церкви. Жить с Богом - это значит, что я буду уделять внимание тем, кто пришел на собрание впервые. Беседу с братом или с сестрой можно и отложить. Ведь рядом со мной тот, кто еще не стал христианином. А я тот, кто может научить его как жить с Богом. Это важнее, а прочее может подождать. Начинать свой день с Богом, и быть с Богом, что может быть важнее? Конечно, невозможно измениться в одночасье. Но если я хочу жить с Богом, изменения должны быть. Бог поможет мне измениться. Что самое важное в вашей жизни?

Олефира Игорь

- - - - -

Побачити Iсуса

Недавно був знятий фільм, який зображує Ісуса слабаком, людиною, яка ледве-ледве плететься по життю, заплутаною та розпутною людиною «нижче середнього рівня». Кінострічка викликала хвилю незадоволення серед християн. Якщо те, що говорять про фільм відповідає дійсності, їх стурбованість, звичайно ж, виправдана. Я думаю, що невдоволення, яке виразили ті, хто люблять Ісуса, достойно похвали. Воно також змусило мене подумати на цю тему, і деякими думками я б хотів поділитись.

Фільми приходять та відходять. Люди приходять та відходять. Ісус продовжує жити. Я пам'ятаю, як декілька років тому виконавці однієї музичної групи, Бітлз, вихвалялись, що вони більш популярні, ніж Ісус Христос. Бітлз вже майже забули, а Ісуса знають та шанують у всьому світі. Його не потрібно захищати, потрібно лише належним чином представляти Його. Власне це і буде найкращим захистом. Я впевнений, що у вище згаданій кінострічці Ісус не був показаний таким, яким Він є насправді. Але набагато більше мене турбує те, що дехто з нас, християн, також по-справжньому не можуть бути Його подобою у світі.

Павло сказав: «І живу вже не я, а Христос проживає в мені. А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив, і видав за мене Самого Себе» (Гал. 2:20). Тільки уявіть, який вплив на світ могли б здійснити мільйони християн, якби вони кожну хвилину жили так, як прожив би її Христос, якби Він зараз був на землі! Тоді люди у всьому світі тільки б посміялись над спробами атеїстично налаштованих авторів кінострічки зганьбити Ісуса!

У такому випадку Ісус сказав би світу: «Якщо ви хочете побачити Мене, не йдіть дивитись фільм, створений Моїми ворогами, але подивіться на життя Моїх друзів, які слідують Моєму прикладу!» Проте, коли вони дивляться на християнина і бачать в  ньому слабака, заплутаного та порочного, світ має усі підстави прийти до висновку, що таким є справжній Ісус. Яка у такому випадку на нас лежить відповідальність: жити таким життям, яким жив Христос і яким Він заповів жити нам! Тільки тоді світ зможе дізнатись, яким могутнім та величним був Ісус, Який може перетворювати слабих чоловіків та жінок в сильних та прекрасних людей.

Отже, як би ви не вирішили виразити своє невдоволення з приводу голівудського зображення вашого улюбленого Ісуса, головне, щоб ваше життя виявляло найкращий образ Христа, який може побачити світ.

Біл Сміт

- - - - -

Влучне слово

«Человек есть то, что он думает в течение дня» (Эмерсон).

* * * * * * * * * * * *

«Промедление с легким делом превращает его в трудное; с трудным - в невозможное» (Лоример).

* * * * * * * * * * * *

«Только тот, кто верит, послушен. Только тот, кто послушен, верит» (Дитрих Бонхеффер).

- - - - -

Біблійний кросворд (№16)

(відповіді у наступному номері)

1


2



3


4


5


6

7


8
















9









10

























11



12








13











14



15
















16


17



18



19


20












21








22







23





24







25











26









27





28

29







30























31





32






33




По горизонталі:

1. Чим в Ізраїлі проколювалось вухо раба, який хотів залишитись у свого пана назавжди (Повт. 15). 3. Місце, де випасають худобу (Єзек. 34). 6. Швидкий біг навскач; галоп (Наум. 3). 9. Той, кому доручено організовувати працю або служіння інших, керувати ними (Чис. 11). 10. Єдиний син (Лук. 9). 12. Для Бога престол - ... (Матв. 5). 13. Позашлюбний син (Зах. 9). 14. Землетрус (Єзек. 39). 16. Титул, назва або ім’я Бога (Об’явл. 17). 19. Таємне місце, де знаходиться військовий загін для раптового нападу (Іс. Нав. 8). 22. Вияв негативного ставлення до когось; засудженння (Рим. 5). 23. Оповідання, розповідь (Лук. 1). 25. Близька людина, співвіруючий (Кол. 4). 29. Стародавній верхній одяг (2 Сам. 13; в рос. 2 Цар. 13). 30. Особа, що своєю діяльністю підготувала шлях, умови для діяльності інших; попередник (Євр. 6). 31. Воїн (2 Тим. 2). 32. Кип’яток (Йов. 41). 33. Посудина для пиття вина, різних напоїв (Лук. 22).

По вертикалі:

1. Шанобливе ставлення, вияв поваги (Іс. 23). 2. «Бо ж ярмо Моє любе, а тягар Мій ...!» (Матв. 11). 3. Недолік (Дан. 6). 4. Орган тіла, який використовували для ворожіння у стародавньому Вавилоні (Єзек. 21). 5. Почуття, викликане глибокими переживаннями, стражданнями; печаль, сум (Матв. 24). 7. Популярна в Ізраїльтян витка кущова рослина (Повт. Зак. 24). 8. Один з письменників Біблії. 11. Тесть Мойсея (Вих. 4). 13. Болото, бруд (Іс. 57). 15. Твердий ковкий метал, криця (Наум. 2). 17. «Ні в чому ніякого спотикання не робимо, щоб ... було бездоганне» (2 Кор. 6). 18. Відшліфована поверхня, що відображає предмети (Йов. 37). 20. Хижий нічний птах (Іс. 34). 21. До цього часу, понині (Фил. 1). 24. Ханаанскьий полководець, який воював з ізраїльятнами і був вбитий жінкою Яіл (Суд. 4). 26. Штучне водоймище (2 Царів 20; в рос. 4 Царств 20). 27. Сільськогосподарське знаряддя (Об’явл. 14). 28. Невелика земноводна тварина (Пс. 105, рос. Пс. 104).

- - - - -

25 КОПЕЕК

Обыкновенный проповедник прибыл в небольшой городок, чтобы служить в одной из местных церквей. Спустя несколько дней после своего приезда, он поехал из дома по делам в центр города на городском автобусе. Расплатившись с водителем, и уже сев, он обнаружил, что водитель дал ему лишних 25 копеек сдачи.

В его мыслях началась борьба. Одна половина его говорила: "Верни эти 25 копеек. Это плохой поступок, - утаить их у себя". Но другая половина возражала: "Да, ладно, это всего лишь 25 копеек. Разве это повод для беспокойства? У автобусной компании огромные обороты средств, им и дела нет до такой мелочи. Считай эти 25 копеек благословением от Господа, и езжай себе спокойно дальше".

Когда пришло время пастору выходить, он протянул водителю 25 копеек и сказал: "Вы сдали мне лишнего". С улыбкой на лице водитель ответил: "Вы ведь новый проповедник, не так ли? Я тут размышлял, не начать ли мне ходить в вашу церковь. Поэтому я и решил посмотреть, как вы поступите, если я дам вам лишнюю сдачу".

Когда проповедник вышел из автобуса, он буквально схватился, чтобы не упасть, за первый фонарный столб и промолвил: "О Боже! Я чуть было не продал Твоего Сына за четвертак".

- - - - -

Молитовний куток

“Чи відкрию я перед Богом у молитві своє “я”? Мої уявлення про Бога визначають ту ступінь чесності та відкритості, яку я виявляю в молитві”.

“Коли я вибираю друзів, — тобто людей, котрих я хочу пізнати глибоко, — я відкидаю зовнішнє, щоб дістатись глибин їх особистості. З близькими друзями я провожу час не для того, щоб отримати щось від них, а через задоволення бути поряд з ними. Чи може з Богом бути так само? Чи можу я в молитві приходити до Бога не для того, щоб щось попросити для себе, а щоб просто побути з Ним?”

“Молитва — це не засіб досягнення Божої присутності, молитва — це можливість відповісти Богові, Який завжди присутній поруч, незалежно від того, відчуваю я Його присутність, чи ні”.

“Бути учнем Христа — не означає робити щось особливе. Потрібно просто розчистити місце для Бога, щоб Він міг жити всередині нас. Молитва — засіб для цього”.

“Песимістично налаштовані люди часто пояснюють відповіді на молитви простим збігом обставин. Один чоловік так відповів на це: 'Коли я молюсь, трапляються збіги обставин, а коли перестаю молитись, вони припиняються'”

“Молитись потрібно не тому, що молитва допомагає або викликає духовний підйом, а тому, що Бог любить нас і хоче нашої уваги”.

- - - - -

НАИБОЛЬШЕЕ...

Наибольший Божий дар - Христос Спаситель.

Наибольшая привилегия - быть дитем Божьим под Его покровительством.

Наибольшее счастье - радость спасения.

Наибольшее наслаждение - прославлять Бога.

Наибольшая работа - приводить души ко Христу Спасителю.

Наибольшая любовь - полагать душу свою за ближних.

Наибольшее приобретение - быть покорным Богу и довольным.

Наибольшее наследство - вечная жизнь и вечное блаженство.

Наибольшее вознаграждение - венец славы.

Наибольшее преступление - отвержение Спасителя души, Иисуса Христа.

Наибольшая потеря - потеря души.

- - - - -

Поетичний куток

СОДЕЛАЙ, СПАСИТЕЛЬ...

О Господи Боже,
Яви Твою милость,
Чтоб сердце мое
Благодати открылось!

Чтоб было доверчивей,
Мягче и чище,
Чтоб Духу Святому
В нем было жилище.

Чтоб голос Твой чудный,
Голос Твой нежный
Я слышал в дороге,
Далекой и снежной.

Чтоб в каждом мгновенье
Дышал я Тобою
И чтоб подражал я
Послушному Ною.

Соделай, Спаситель,
Рабом меня верным.
Твое милосердье
Да будет безмерным.

Н. Водневский

- - - - -

Церква Христова м. Чернівці


  << Вернуться

Случайные фотографии
2715724 (+2470)
40
0
22, 18
(С) 2008-2024, Церковь Христа (Христова) г. Киев.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру
Размещено в дата центре компании dline.ua