Мир вам и дому вашему
Поиск по сайту:
"Сьогоднi день спасiння" 22.02.2010
[ Спасение ]

"Сьогоднi день спасiння"

"Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець!" (Євр. 4:7)

Коли я вже лягав спати, задзвонив телефон. "Ви місцевий священик? Прийдіть, будь-ласка, в лікарню. Вмираючий чоловік хотів би з вами поговорити, тільки, будь ласка, поспішіть".

Трохи пізніше я вже сидів біля ліжка хворого. Це був чоловік середніх років. Ввечері автомобіль їхав по мокрій від дощу дорозі. Його занесло, і він на повній швидкості наїхав на цього чоловіка. Його обидві ноги були розчавлені. Але гірше всього, водій втік і залишив важкопораненого лежати на дорозі, так що знайшли його лише декілька годин опісля.

І що ж? Було вже занадто пізно. Ще вдень він був цілим і неушкодженим, а зараз у нього був жахливий вигляд, його мучив сильний біль. Ще недавно він би посміявся, якби хтось заговорив би з ним про смерть, а зараз він тільки стогне: "Боже, мої гріхи... я страшенно боюсь".

Я хочу з ним поговорити і сказати слова з Біблії. Я називаю ім'я Ісуса Христа, але він вже нічого не чує. Його охоплює жахливий біль. Потім він впадає в безпам'ятство.

Так він і помер. Приголомшений я стояв біля його смертного ложа. Більше всього мені хотілось відкрити вікно і крикнути пожвавленій вулиці: "Шукайте Господа, допоки Його можна знайти. Наверніться до Бога тепер, допоки є час; скоро може бути занадто пізно. На смертному ложі людина вже не здібна на це. Сьогодні, коли ви чуєте Його голос, не ожорсточіть сердець ваших. Завтра вже може бути занадто пізно. Послухай Його голос уже сьогодні — в день спасіння!"


  << Вернуться

Случайные фотографии
1750841 (+558)
32
1
23, 8
(С) 2019, Церковь Христа (Христова) г. Киев.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру