Мир вам и дому вашему
Поиск по сайту:
[ Семья, брак ]
Название:     Семінар "Божий план для твоєї сім'ї"
Опубликованно: 25.05.2009

Божий план для твоей семьи.doc( 100 Кб )Загружен 1482 раз

"Божий план для твоєї сім'ї"

1. «Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу, і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість» (Рим. 12:1,2).

2. Божа воля є «добро, приємність та досконалість» для людського життя. Правдивість цих слів яскраво виявляється у сфері сімейних стосунків. Кожна людина, яка спробує втілювати в життя Божі принципи збудування сім’ї, зможе в цьому переконатись.

3. Левова частка матеріалу, який використовуватиметься на семінарі, є результатом дослідження, яке мало на меті виявити сильні сторони щасливих сімей, секрет щастя у сім’ях, основу, на якій будується щаслива сім’я. Дане дослідження тривало більше 25 років (і продовжується на даний момент), воно охопило 14000 сімей у 24-х країнах світу (Центральної та Південної Америки, Південної Африки, Західної і Східної Європи, Східної і Південно-Східної Азії, Ближнього Сходу та регіону островів Тихого океану). Цінність цього дослідження має два аспекти.

а) Практичність. Це не теоретичні виклади, джерелом яких є припущення психологів. Це відповіді на запитання що реально робить сім’ї щасливими.

б) Універсальність.

1) Досліджені сім’ї відрізнялись своїми характеристиками: вони представляли різні раси та етнічні походження, релігійні вірування, відрізнялись за освіченістю і місцем проживання, економічним станом, культурним середовищем тощо. Було встановлено, що, незважаючи на усі ці відмінності, дані сім’ї мали певні якості, ознаки, характеристики спільні для усіх них, і що саме ці якості були фундаментом, на якому будувалось сімейне щастя.

2) Це означає, що кожна сім’я, яка набуде саме таких якостей, в повній мірі зможе насолоджуватись щасливим сімейним життям.
в) При співставленні результатів дослідження та вчення Біблії про сім’ю виявилось, що отримані результати є доказом практичності вчення цієї Книги, оскільки усі ті якості, які мають міцні та щасливі сім’ї, фактично є практичним втіленням вчення Біблії про стосунки між людьми взагалі, і в сім’ї зокрема. Тому ці заняття також можна назвати: “Божий план для щасливої сім’ї”.

г) З матеріалом досліджень можна познайомитись в книзі: «Замечательные семьи» (Стиннет Ник и Ненси, Бим Джо и Элис).


  << Вернуться

1731369 (+334)
32
0
24, 8
(С) 2019, Церковь Христа (Христова) г. Киев.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру